Земля України повинна належати її громадянам, - В. Кличко

Земля сільськогосподарського призначення повинна належати виключно громадянам України.

Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час зустрічі з мешканцями Кіровограда, - повідомили JeyNews в прес-службі партії «УДАР».

За словами Кличка, мають бути ухвалені закони, які захищали б права саме селян-землевласників.

«Селянин повинен бути приватним власником землі, а земля – товаром, і за необхідності – заставою для отримання довгострокових пільгових кредитів. Сьогодні земельна реформа затягується, досі не ухвалено закони, які захищали б селянина як землевласника», – сказав лідер «УДАРу».

Водночас Кличко наголосив, що держава має виконати ті завдання щодо сільського господарства, які є її обов’язком: «Це відновлення або ж створення заново інфраструктури на селі – доріг, зв’язку, транспорту, лікарень, шкіл», – вважає Кличко.

«Нині через численні помилки чинної влади багато людей розчаровані і не хочуть голосувати за жодну політичну силу, не довіряють жодному політику, – зазначив Віталій Кличко. – Більше двох третин громадян сьогодні вважають, що країна рухається не в тому напрямку. Люди і в селах, і в містах не задоволені соціальними стандартами та умовами життя. Ми хочемо це змінити, і ми беремо на себе відповідальність за реалізацію потрібних країні реформ».


Запам'ятати мене