Законопроект: мораторій на продаж землі хочуть продовжити до 2019 року

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується продовжити мораторій на продаж землі ще на рік. Про це повідомляє Українське право.

Ініціатори проекту вважають, що перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації. Зокрема, шляхом прийняття Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», що потребує певного часу для його напрацювання, широкого обговорення з громадським суспільством та експертами і прийняття його Верховною Радою України.

Тому пропонується продовжити до 1 січня 2019 року дії мораторію на продаж чи іншим способом відчуження земель сільськогосподарського призначення, що дозволить врегулювати за цей час на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти для введення сільськогосподарських земель в економічний обіг.

Ініціатори законопроекту – нардепи Лабазюк, Давиденко, Вітко, Кулініч, Люшняк, Рибак, Кіт.Запам'ятати мене