Визначено механізм, що забезпечить ефективне використання сільськогосподарських угідь та еколого-економічне обґрунтування сівозміни

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1134 від 2 листопада 2011 р. «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь». Фахівці Держземагентства розробили цей нормативний документ для забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, повідомляє Урядовий портал.

З цього приводу керівник земельного відомства Сергій Тимченко зазначив, що з прийняттям постанови чітко визначено механізм проведення землевпорядних робіт при організації сільськогосподарського виробництва. Це забезпечить впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань, ефективне використання сільськогосподарських угідь із здійсненням заходів з раціонального використання та охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища і покращення природних ландшафтів.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене