Влада налаштована почати продаж землі з 1 січня - Томенко

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що ініціатива Президента про невідкладний розгляду у Парламенті законопроекту про ринок землі свідчить про те, що влада налаштована почати продаж землі сільськогосподарського призначення з 1 січня 2012 року. Про це Томенко заявив у понеділок на брифінгу після Погоджувальної ради, повідомляє персональний сайт М.Томенка.

Віце-спікер повідомив, що від імені Президента, його представник просить Парламент пришвидшити розгляд законопроектів про ринок землі, яких, нагадав він, у Верховній Раді зареєстровано кілька. «Це в першу чергу свідчить про те, що влада налаштована продавати землю з 1 січня 2012 року», - наголосив М.Томенко. Водночас, Віце-спікер поінформував, що урядовий законопроект про ринок землі було проаналізовано науково-експертним управлінням Парламенту та запропоновано відправити його на повторне перше читання.

Підсумовуючи, М.Томенко ще раз висловив стурбованість тим фактом, що Президент намагається прискорити розгляд земельного питання. Він нагадав, що мораторій на купівлю-продаж продаж земель сільськогосподарського призначення діє до 1 січня 2012 року і зазначив, що «прискорення прийняття законопроекту означає, що команда Президента хоче продавати землю вже з 1 січня 2012 року».

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене