Увага! Держземагентство переходить на нові правила роботи: ніяких хабарів, ніяких черг, ніякої корупції

У своїй доповіді на нараді з питань протидії корупції в органах земельної сфери Голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко заявив, що по усій вертикалі Держземагентства будуть створені самостійні підрозділи з питань запобігання та протидії корупції. Про це повідомляє офіційний сайт Держземагентства.

«Показово, що за перше півріччя нинішнього року відділами контрольно-ревізійної роботи було проведено 173 перевірки, під час яких виявлено велику кількість порушень і зловживань. За результатами перевірок було ініційовано притягнення до дисциплінарної відповідальності 27 осіб, у тому числі, 4 - звільнено. За даними СБУ, за 8 місяців 2011 року порушено 119 кримінальних справ», - повідомив Тимченко .

Керівник земельного відомства на нараді нагадав підлеглим, що 6 вересня Президент України дав жорстке доручення в найкоротші терміни ліквідувати черги і прибрати заборгованості з видачі державних актів. Крім того, правоохоронним органам доручено розібратися з кожним випадком затримки, що перевищує 3-х місячний термін.

«Уже через місяць ми повинні ліквідувати затримки. Успішність реалізації даного доручення стане обов\'язковою умовою перепризначення керівників територіальних органів Держкомзему на аналогічні посади в Агентство земельних ресурсів. Звертаюся до всіх: ми переходимо на нові правила роботи. Ніяких хабарів, ніяких черг, ніякої корупції. Кожен громадянин повинен відчути комфорт, зручність і прозорість роботи з нами. Тим, хто не приймає нові правила - раджу звільнятися вже зараз - інакше наслідки будуть жахливими. Я впевнений, що всі ми хочемо жити і працювати в цивілізованій європейській державі, вільній від корупції. Побудова такої держави починається з кожного з нас. Попереду у нас багато роботи, але ми обов\'язково впораємося», - наголосив Сергій Тимченко.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене