Уряд повністю підготував законодавчу базу для земельної реформи - Присяжнюк

В уряді повністю готова законодавча база для земельної реформи. Про це сьогодні доповів Януковичу міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

\"Ми повністю прорахували законодавчу базу для того, щоб впровадити земельну реформу, - сказав він під час засідання комітету з економічних реформ. - У Верховній Раді буде вцілому прийнятий закон про земельний кадастр. Цей закон є вирішальним кроком для того, щоб розпочати роботу над реформою і покласти край корупції у земельній сфері\".

Окрім створення земельного кадастру міністр вважає, що єдине вікно на ринку продажу землі допоможе побороти корупцію. Також він зазначив, що не бачить змістовних аргументів противників реформи.

\"Реформа за 20 років не зрушила з місця, а зараз ми напрацювали спільну позицію у цьому питанні всіх гілок владі. І це нам дає можливість завершити земельну реформу. Дуже приємно, що в ході дискусії не існує змістовних аргументів проти цієї реформи. Опоненти використовують всі аргументи, які приковують увагу, але їх принцип: не знаємо як, але тільки не так або не зараз\", - зауважив Присяжнюк.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене