У Київраді обіцяють повернути всю незаконно відчужену землю

У Київській міській раді пообіцяли, що повернуть місту всю незаконно відібрану землю.

Про це сказав заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Пузанов журналістам перед засіданням Київради, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, зараз ряд справ по незаконно відібраній землі розглядається в судах і майже всі рішення судових інстанцій приймаються на користь киян.

Як зазначив чиновник, цей процес з повернення земель буде завершено до кінця 2011 року.

Крім того, він додав, що суди спільно з прокуратурою будуть розглядати ще 50 об\'єктів, які стоять під питанням «заниженої приватизації». О. Пузанов підкреслив, що загалом існує 1000 га земельних ділянок, по яких вже є рішення судів і 100 га ще перебувають на розгляді судових інстанцій.

Заступник голови КМДА привів у приклад одне з останніх рішень по парку біля метро Дарниця. Чиновник розповів, що 29 серпня Київський апеляційний суд визнав недійсним рішення Київради про виділення ділянки землі на Броварському проспекті компанії «Ярус».

«Такі рішення будуть прийматися і приймаються і на інших ділянках, і ми будемо намагатися робити це на користь киян, незважаючи на те, що власники ділянок дуже добре підготувалися до судових позовів», - підкреслив він.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене