Тимченко хоче замінити ліцензування землевпорядних робіт сертифікацією персональних осіб

На черговому засіданні Комісії із забезпечення громадського контролю за видачею державних актів було розглянуто скарги стосовно діяльності підприємств та організацій, що виконують землевпорядні роботи, повідомляє прес-служба Держземагентства.

Значної уваги приділено роботі з підприємствами, які виконують землевпорядні роботи за недіючими нині ліцензіями. Відпрацьовуються механізми додаткового впливу на недобросовісних виконавців робіт. На засіданні Комісії наводилися факти щодо незадовільної роботи і низького рівня відповідальності приватних фірм, що надають землевпорядні послуги.

Як неодноразово наголошував з цього приводу Голова Держземагентства України Сергій Тимченко: ми відмовимося від ліцензування і перейдемо на сертифікацію персональних осіб. У такому випадку буде ясно хто несе персональну відповідальність. Нині широкого розповсюдження набула хибна практика, коли підприємці, у яких відбирають ліцензію, просто відкривають нову фірму, тобто міняють вивіску, отримують ліцензію і продовжують далі надавати послуги низької якості. Однак, громадяни мають у визначені терміни без черг та тяганини отримати державні акти, інші послуги. В разі, якщо терміни порушуються, а роботи не виконуються роками, то люди своє невдоволення все одно висловлюють керівникам органів земельних ресурсів.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене