Цього року у Львові буде ще 2-3 земельні аукціони

На земельному аукціоні, який відбувся у Львівській міській раді, було продано земельну ділянку на вулиці Городоцькій, повідомляє Щоденний Львів. Загалом на продаж виставлено 18 земельних ділянок. За інформацією управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, було подано кілька заявок на придбання однієї ділянки. Здебільшого ділянки мають характер громадської або комерційної забудови.

Продана ділянка площею 0,0590 га, розташована за адресою вул. Городоцька, 355. Функціональне призначення – житлова та громадська забудова (під адміністративну будівлю з закладом торгівлі та підземними автостоянками), стартова ціна продажу 142532, 20 грн. без ПДВ, мінімальна ціна продажу 312346 грн без ПДВ (лот №9). Торги закінчилися на сумі 313 000 грн.

«Загальна характеристика аукціону позитивна, бо продається земельна ділянка, яка приносить дохід в бюджет міста. Стартова ціна складала 142000 грн. Продано за 313000 грн. Ділянка розташована на виїзді з міста. В Україні крім Львова систематичних земельних торгів не проводить ніхто. Ми не помилилися в прогнозі того, що попитом користуватимуться невеликі земельні ділянки до 1 гектара. Люди, які мають гроші і хочуть щось будувати, теоретично будуть купувати ці земельні ділянки. Ми очікуємо, що більш активною ситуація буде з наступного року, коли ми підготуємо більше земельних ділянок на торги такого характеру. Ще цього року плануємо 2-3 рази виставити земельні ділянки на торги», - розповів заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене