Стретович виступає проти запровадження ринку землі в Україні

Народний депутат України, засновник Християнсько-Демократичного Союзу Володимир Стретович виступає проти введення ринку землі в Україні.

Про це JeyNews повідомили в прес-службі партії ХДС.

«В Україні не можуть діяти ринкові механізми у питанні земельних відносин, адже єдине нерозпродане багатство українців - це земля», - говорить християнський демократ.

«Єдиним власником і розпорядником землі є народ України», - наголошує Володимир Стретович і додає, що це закріплено в Конституції України і не може бути змінено іншими законами. «Часом виникає питання, а чиєї держави цей уряд? Якщо хоче продати святеє святих - свою землю, тобто територію у 603 тисячі кв.км, на якій живуть громадяни України - змініть Конституцію».

На глибоке переконання парламентаря, з рівнем корупції, який в нас є, з відсутністю земельного кадастру вводити ринок землі - це рівнозначно самогубству. «Які б обмеження не встановлювались щодо кількості чи заборони іноземної власності, нашим довірливим бідним сільським людом знову скористаються», - зауважує християнський демократ і наголошує на тому, що на сьогодні Земельний Кодекс України, Закон \"Про оренду землі\" дозволяє ефективно користуватись землею, а питання лише в господарі.

Також Володимир Стретович нагадує, що два роки тому зусиллями ХДС законодавчо запроваджено у довічне користування землі, зайняті культовими спорудами.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене