Ревізори Держземагентства виявили в системі Держземагентства порушень на 20,75 млн. грн.

Протягом січня – грудня 2011 року ревізори територіальних органів земельних ресурсів та центрального апарату Держземагентства України виявили порушень фінансово-бюджетної дисципліни на суму 20,75 млн гривень, з них ті, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, сягають 3,56 млн гривень. Протягом 2011 року сума недоотриманих фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених в діяльності суб’єктів, які входять до системи Держземагентства України, склала 1,29 млн гривень, повідомляє прес-служба відомства.

За результатами перевірок протягом 2011 року було усунуто порушень та недоліків фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 9,74 млн грн, що у 8 разів перевищує відповідний показник за 2010 рік. У тому числі: відшкодовано недоотримані фінансові та матеріальні активи в сумі 237,63 тис. грн, усунуто витрати із порушенням законодавства на суму 1,01 млн грн, нецільове використання бюджетних коштів у сумі 60,61 тис. грн та недостачі ресурсів у сумі 32,04 тис. гривень. Також було попереджено зайве виділення бюджетних призначень та асигнувань на суму 18,16 тис. грн і збільшено в обліку вартість активів та оприбутковано лишки на суму 8,36 млн гривень.

За результатами контрольних заходів, проведених контрольно-ревізійними підрозділами територіальних органів Держземагентства та центрального апарату, минулого року 54 особи було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, з них 6 посадовців звільнено із займаних посад. У IV кварталі минулого року до правоохоронних органів передано 15 справ на суму 7,25 млн гривень. З них було порушено кримінальні справи по двох перевірках на суму 210 тис. гривень.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене