Порядок затвердження розміру викупної ціни земельної ділянки хочуть уточнити

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо припинення права користування земельними ділянками при відведенні їх для суспільних потреб). Про це повідомила прес-служба Держземагентства.

Проектом Закону (реєстр. № 9557) пропонується уточнити підстави набуття права користування чужою земельною ділянкою, повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування. Також народні депутати пропонують уточнити порядок розірвання договору оренди земельної ділянки державної та комунальної власності у разі необхідності надання її для суспільних потреб та порядок затвердження розміру викупної ціни земельної ділянки і склад осіб, що визначають суб’єктів оціночної діяльності для проведення грошової оцінки земельних ділянок, що відчужуються.

Відповідні зміни запропоновано внести до Земельного кодексу України, законів "Про оренду землі", "Про відчуження земельних ділянок, інших об‘єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності".

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене