Порошенко: Автор законопроекту про ринок земель заслуговує на догану

Голова концерну "Укрпромінвест" Олексій Порошенко вважає, що закон "Про ринок землі" у нинішньому варіанті не може бути прийнятим.

Про це він сказав у четвер під час громадського обговорення законопроекту про ринок землі, повідомляє Реальна економіка.

За його словами, "людина, яка підготувала такий закон "Про ринок землі" заслуговує на догану".

"Мені боязно трохи стає, адже я вклав такі гроші, а тепер хтось мені буде командувати. Як я вміщуся у 100 гектарів землі?... Закон потребує дуже ґрунтовного доопрацювання, або його потрібно закинути у стіл, де він має відлежатися років 15 хоча б", - заявив Порошенко.

Бізнесмен підкреслив, що він категорично проти дій, які можуть призвести до "таких масштабних і нестабільних зрушень". "Тут треба ще ретельно попрацювати", - додав Порошенко.

Він також наголосив, що подібні законодавчі ініціативи можуть призвести до того, що "доведеться Гайсинський цукровий завод здавати на металобрухт".

Як відомо, Олексій Порошенко є батьком голови Ради НБУ і відомого бізнесмена Петра Порошенка. У 2009 році президент Віктор Ющенко присвоїв Олексію Порошенку звання Героя України.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене