Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило на своєму сайті проект постанови Кабінету Міністрів України "Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Проект постанови передбачає затвердження Порядку проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Відповідно до Порядку, об’єктом оцінки є землі сільськогосподарського призначення незалежно від форм власності в межах території природньо-сільськогосподарських районів Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.

Виконавцем оцінки є уповноважений Держгеокадастром на виконання заходів, передбачених бюджетною програмою «Проведення земельної реформи», суб’єкт господарювання, якому надаються кошти бюджету на безповоротній основі в межах відповідних бюджетних асигнувань, та який є суб’єктом оціночної діяльності відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Згідно з проектом постанови, загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення має бути проведена до 31 серпня 2018 року.

Ознайомитись з текстом проекту постанови можна за посиланням.Запам'ятати мене