Янукович нагадав депутатам, що земля — це не лише найдорожчий ресурс

Прийняття закону про ринок землі має відбутися не поспіхом, а виважено та із розумінням проблем селян-власників паїв.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович, звертаючись до народних депутатів під час відкриття десятої сесії парламенту шостого скликання, повідомляє ГолосUA.

В. Янукович вкотре наголосив про важливість формування законодавчої бази ринку земель сільськогосподарського призначення.

«Ще раз повторюю: ми не будемо йти поспіхом! Головне — підійти дуже виважено, з урахуванням інтересів селян. Це головний наш пріоритет!”, - підкреслив глава держави, кажучи про проведення земельної реформи.

Президент нагадав про прийнятий закон про земельний кадастр України. Він зауважив, що реалізація документу дозволить вже до кінця цього року запустити у дію єдину інформаційну систему, яка міститиме відомості про усі землі, розташовані в межах державного кордону України.

Президент зауважив, що наразі залишається зробити найважчий крок — це прийняти законопроект про ринок землі. “І тут ми не маємо права на помилку. Даний закон має стояти на сторожі захисту прав простих селян-власників земельних паїв. Прошу вас пам'ятати, що українська земля — це не лише найдорожчий ресурс країни, а й тісно пов'язані з нею людські долі нинішнього і майбутнього поколінь”, - сказав Президент, звертаючись до парламентаріїв.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене