«Вдячний син своєї землі» Литвин не хоче, щоб ринок землі перетворювали на базар

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у середу перебуває у Житомирській області з робочою поїздкою. У місті Новоград-Волинському він ознайомився з виставкою товарів сільгоспвиробників та переробників сільськогосподарської продукції, влаштовану з нагоди Дня працівників сільського господарства. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Керівник парламенту взяв участь в урочистостях з нагоди офіційного свята аграріїв. Виступаючи перед присутніми, він підкреслив, що нині ключового значення набуває питання землі, а особливо з огляду на той факт, що вже у нинішній четвер Верховна Рада України може розглянути кілька законопроектів, які стосуються ринку землі.

В.Литвин підкреслив, що «земля - це не просто економічна категорія, це наша основа, менталітет, земля давала людям вроджену мудрість; маючи землю, люди мають багатство».

У цьому контексті він наголосив, що «земля обов´язково повинна мати ціну, а ринок землі не треба перетворювати на базар». В.Литвин висловив сподівання, що у парламенті буде знайдено компроміс, і кілька законопроектів щодо ринку землі будуть зведені в один закон, «який давав би людям і країні перспективу».

Вітаючи земляків з наступаючим святом, Голова Верховної Ради підкреслив, що прибув сюди не лише як керівник парламенту, а як вдячний син своєї землі. Побажавши працівникам села зростання і достатку, В.Литвин вручив відзнаки Верховної Ради України передовикам виробництва.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене