У земельної реформи з’явився план

Кабінет Міністрів України затвердив план дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення. Відповідне розпорядження №1072-р датоване 26 жовтня 2011 року, повідомляє прес-служба КМУ.

План містить низку заходів, серед яких розробка та подання на розгляд Кабінету Міністрів України таких проектів законів, як «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення процедури встановлення меж населених пунктів», «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни безоплатної приватизації земельних ділянок». Також заплановано підготувати проекти постанов Уряду, зокрема «Про затвердження документів, що регулюють питання ведення державного земельного кадастру», «Про затвердження Порядку рецензування звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок», «Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми використання та охорони земель», «Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів».

Також будуть підготовлені та затверджені: «Порядок формування, ведення та користування Реєстром ліцитаторів з проведення земельних торгів», «Порядок проведення кваліфікаційних іспитів з професійної підготовки ліцитаторів з проведення земельних торгів», «Положення про співробітництво з навчальними закладами стосовно професійної підготовки ліцитаторів з проведення земельних торгів» тощо.

Планом дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення також передбачена інформаційно-роз’яснювальна роботи серед населення щодо розвитку земельних відносин.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене