У Трускавці інвестор готовий віддати місту куплені 132 га землі за півціни

У Трускавці інвестор «Альфа плюс», який купив 132 гектари трускавецької землі і має інвестиційні зобов’язання щодо покращення водопостачання міста, заявив, якщо місто забере назад землю, яку він купив, то інвестор готовий віддати її за півціни.

Про це сказав міський голова Трускавця під час засідання виконкому, повідомляє ЗІК.

Як коментує депутат Трускавецької міської ради Юрій Алієв, який є членом земельної комісії з 2002 року і до цього часу, тодішній міський голова та депутати попередньої каденції зробили правильно, що здобули для бюджету міста великі кошти. «Дуже добре зробили, що була продана земельна ділянка з чагарниками. Інше питання, що інвестор не виконав свої зобов’язання», – сказав Юрій Алієв.

Довідка.

На початку 2010 року Трускавецька міська рада та ТзОВ «Альфа плюс» на виконання концепції реформування водопровідного-каналізаційного господарства міста Трускавця інвестувала 33,424 млн грн згідно договору про виконання взаємних обов’язків із розвитку водопостачання та водовідведення в місті Трускавці. ТзОВ «Альфа плюс» інвестувала 21,233 млн грн, Трускавецька міська рада 12,191 млн грн (в тому числі за рахунок коштів міського бюджету – 10,538 млн грн та пайової участі ТзОВ «Трускавецький водоканал – 1,652 млн грн). У грудні 2009 року та протягом 2010 року в покращення водопостачання міста «Альфа-плюс» вклала 3,5 млн грн.

В 2004 році депутатами Трускавецької міської ради було прийнято концепцію цілодобового водопостачання м. Трускавця. Нею передбачалося, що місто надає в оренду ТзОВ «Альфа плюс» 132 га міської землі, а взамін фірма вкладає у водопостачання міста 140 млн грн. На початку 2007 року сесія міськради погодила продаж цієї ділянки. Підприємство «Альфа плюс» викупило в міста 132 га землі на загальну суму 65 млн грн.


Запам'ятати мене