Тимченко вважає землевпорядні підприємства величезною проблемою для країни

Фірми, що мають посередницькі послуги при отриманні держактів на землю, є величезною проблемою для країни.

Про це заявив голова Державного агентства із земельних ресурсів Сергій Тимченко на брифінгу в Кабміні, передає ГолосUA.

За його словами, на сьогоднішній день в Україні існує величезна кількість різних посередників, ліцензіатів, які представляють собою величезну проблему для країни. Так, зокрема, зазначив чиновник, 9 з 10 робіт, які вони подають в Держземагенство, повертаються на доопрацювання через низьку якість. Причому, додав С. Тимченко, ліквідувати або взяти під контроль діяльність таких комерційних структур неможливо, оскільки Держкомпідприємництва відстоює право на діяльність таких організацій.

Зокрема, за словами глави Держземагенства, комерційні структури з легкістю отримують ліцензію на право надання послуг з видачі актів на землю і фактично займаються «обдиранням» простих громадян. Так, за його словами, вартість послуг таких організацій може досягати 5-6 тис. грн.

Як зазначив чиновник, Держземагенство має намір ініціювати посилення правил отримання ліцензій для таких організацій.

Зокрема, повідомив чиновник, планується, що кожна така фірма перед початком своєї діяльності зобов\'язана буде пройти 3-х місячне навчання, а потім здати іспит в профільних державних вузах. Тільки після цього, як зазначив С. Тимченко, фірма зможе отримати ліцензію і надавати посередницькі послуги при отриманні держактів на землю.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене