Тимченко щотижня звітує Януковичу про позитивні зміни у запеклій боротьбі з чергами

Президент дав завдання не лише навести порядок у земельній сфері, а й чітко визначив терміни – до нового року. Про це заявив Голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко, відповідаючи на запитання читачів під час “прямої лінії” газети “Урядовий кур’єр”, повідомляє Урядовий портал.

«Нещодавно я зібрав усіх керівників земельних управлінь областей і кадастровиків та пояснив: якщо вони до нового року не ліквідують черги, то шукатимуть собі іншу роботу. Тому питання черг ми вирішимо обов’язково», - наголосив він.

Сергій Тимченко, відповідаючи на зауваження читача щодо черг, бюрократичної тяганини та інших незручностей, пов’язаних з видачею актів на землю, акцентував увагу на зрушеннях та позитивних змінах у цій сфері. Зокрема, керівник земельного відомства підкреслив: «Буквально за два місяці ми видали понад 300 тисяч державних актів на право власності на землю, які люди не могли одержати понад шість років».

«Завдання, які ставить перед нашим відомством глава держави, – не формальні. Їх виконання контролює Президент і за це з нас питають. Зокрема, щотижня, а то й двічі на тиждень звітую щодо наведення порядку в земельних питаннях – усунення черг, ліквідації заборгованості з видачі державних актів тощо. Це свідчить, що у глави держави є воля навести порядок і не лише в земельному питанні», – наголосив Сергій Тимченко.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене