Свято наближається, землевпорядників вже вітають, результати не забаряться

Як повідомив офіційний сайт Держземагентства, 3 березня у Київському академічному національному театрі оперети відбулися урочистості з нагоди професійного свята землевпорядників.

Вітаючи землевпорядників, науковців та освітян галузі, ветеранів землевпорядної служби, Голова Держземагентства України Сергій Тимченко, зокрема, зазначив:

«Земля та земельні відносини повинні стати потужним локомотивом усієї національної економіки, плата за землю – міцною основою територіального розвитку та місцевих бюджетів, володіння землею – надійною соціальною гарантією добробуту селянина, а для цього потрібен зразковий земельний правопорядок, інформаційною основою якого має стати сучасний електронний земельний кадастр».

Звертаючись до представників територіальних органів земельних ресурсів, С.Тимченко наголосив:

«Ми очікуємо від вас насамперед сумлінного та вчасного оформлення громадянам прав на землю, нещадного викорінення корупції на місцях, остаточного усунення прогалин у нормативній грошовій оцінці сільськогосподарських земель, 100-відсоткового внесення результатів поточних землевпорядних та землеоціночних робіт до Державного земельного кадастру та системної організації дигіталізації та внесення до нього паперових архівів».

«Вірю, що разом ми зможемо виконати усі поставлені Президентом та Урядом завдання, підвищити соціальний імідж та професійний рівень землевпорядної служби, гідно відповісти на виклики часу», - сказав на завершення Сергій Тимченко.

Також, за повідомленням прес-служби Держземагентства, з професійним святом землевпорядників привітала Ірина Акімова, перший заступник глави Адміністрації Президента України.

«Я переконана, що ті завдання, які ставить перед вами Президент, ви успішно виконаєте. Завдання непрості, однак коли професіонали беруться за справу, результат буде позитивним. Зараз земельна реформа знаходиться на гребені обговорення. Отже, працювати необхідно ефективно – так, щоб люди на собі відчули, що стало краще. Вперше на проведення земельної реформи виділено значні кошти – понад 300 млн гривень. Фінансові ресурси є, бажання працювати та реформувати земельні відносини є, отже і результати не забаряться», – сказала Акімова.

Ірина Акімова також передала щирі вітання землевпорядникам, науковцям, ветеранам галузі від Президента України Віктора Януковича. Глава держави у привітанні працівникам землевпорядної сфери, зокрема зазначив: “Переконаний, що ваша активна життєва позиція сприятиме реалізації заходів провадження земельної реформи. Зичу вам щастя, добра, нових досягнень в ім’я України”.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 1999 року, професійне свято - День землевпорядника відзначається щороку в другу суботу березня.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене