Регіонал запевнив, що закон про ринок землі вичистили від усіх страшилок

Одним із найважливіших питань, які Верховна Рада має намір розглянути у п’ятницю, 9 грудня, є проект закону про ринок землі. Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Олег Надоша у кулуарах ВР перед початком ранкового засідання парламенту, повідомляє прес-служба ПР.

За його словами, зміни, внесені до законопроекту про ринок землі перед розглядом документу в другому читанні, дадуть можливість закріпити за громадянами України не лише можливість купувати землю, а й розпоряджатися нею, водночас не допускаючи на ринок землі іноземних громадян та юридичних осіб.

«У цьому законі передбачено всі можливі системи захисту ринку землі від втручання інших осіб, які могли б, як колись розповідали такі страшилки, скупити всю землю й вивезти її за кордон. Говорили про якісь іноземні корпорації, які можуть зайти сюди, умовно, китайці, які можуть в один день усе скупити», – сказав політик.

«Тобто виставлено всі бар’єри, які не дозволять цього зробити. Документ уже до такого ступеня вичищений, що, на мою думку, включено всі запобіжники», – зазначив О. Надоша.

«Але лише після розгляду законопроекту в сесійній залі та його ухвалення можна коментувати ті чи інші положення документа», – підсумував депутат.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене