Протягом минулого року площа сільгоспземель в Україні зменшилася на 14,9 тис. га

Управління державного земельного кадастру оприлюднило дані щодо земельного фонду України станом на 1 січня 2012 року згідно з розподілом по основних видах земельних угідь.

За шість років, починаючи з 1 січня 2006 року, структура земельного фонду помітно змінилася. Зокрема, площа сільськогосподарських земель зменшилася на 165,7 тис. гектарів. На 107,6 тис. га збільшилися площі лісів та лісовкритих територій. Крім того, забудованих земель стало на 55,7 тис. га більше; відкритих заболочених – на 14,1 тис. га; площа територій, вкритих поверхневими водами, збільшилася на 5,9 тис. гектарів.

Протягом минулого року площа сільгоспземель зменшилася на 14,9 тис. га, причому, площа ріллі збільшилася на 22 тис. га, а от площі перелогів і пасовищ зменшилися відповідно на 33 тис. і 7,4 тис. гектарів. Забудованих земель, навпаки, стало більше на 10,7 тис. гектарів. Левова частка з них знаходиться під житловою забудовою, за рік площа таких земель збільшилася на 4,2 тис. гектарів. Лісів та лісовкритих площ збільшилося на 10,2 тис. гектарів.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Держземагентства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене