Під Радою мітингували проти продажу землі, закликаючи каструвати Чечетова

Хроніка подій від Gazeta.ua

Під Верховною Радою розпочався мітинг проти продажу землі.

Близько 100 активістів вивела громадянська організація \"Народний парламент\".

Мітингувальники розвісили на паркані біля Ради плакати з написами \"Мы не рабы\", \"Зупинімо афери з землею\", \"Землю на продаж, селян в резервацію\" та інші.

Люди викликали до себе народних депутатів, вигукуючи: \"Литвин, вийди до нас\" та \"Чечетову отрезать яйца\".

Станом на 15:00 жоден з депутатів не вийшов до них.

З боку парламенту за мітингувальниками спостерігають співробітники Міністерства внутрішніх справ, які завжди охороняють Раду. За рогом стоїть загін з кількох десятків правоохоронців.

О 16-й біля Ради планує розпочати мітинг проти продажу землі партія \"Свобода\".

\"Матір\'ю не торгують\" - селяни скандують проти закону про продаж землі

Під Верховною Радою проходить мітинг проти прийняття законопроекту про продаж землі. Близько 50 мітингувальників закріпили на паркані перед ВР плакати \"Землю напродаж - селян в резервацію!\" та \"Дерибан землі - зашморг на село\". Вони також тримають плакати \"Нет коррупции\", \"Ми - не раби\", \"Ні - дерибану землі\" та \"До відповідальності зрадників народу\". У мітингувальників у руках прапори партії відродження села та державні прапори. Деякі плакати виготовлені зі шпалер та картонних коробок від побутової техніки.

\"Сьогодні ВР планує прийняти закон про продаж землі сільськогосподарського призначення. Цей законопроект не відповідає інтересам українського народу, він не захищає інтереси пересічних землевласників. Закон спрямований на те, щоб приватизувати державну землю, але земля повинна належати державі. Не можна продавати землю. Це - наша мати. Матір\'ю не торгують\", - сказав один з організаторів Петро Шелех, голова Миколаївської обласної асоціації фермерів.

Організатори мітингу: Асоціація фермерів України, Комітет захисту рідної землі та інші громадські організації. За словами Петра Шелеха, вони очікують, що під ВР прийде близько 500 людей.

Поруч з мітингувальниками - 7 міліціонерів. За 20 метрів - стоїть близько 20 співробітників \"Беркуту\".

Мітингувальники кричать у мікрофон: \"Якщо Верховна Рада прийме цей закон, то їм місця на цій землі не буде\". Вони впевнені, що в разі прийняття цього законопроекту землю за безцінь куплять олігархи та бандити, а прості селяни змушені будуть на них батрачити.

Зараз мітингувальники принесли до ВР генератор та аудіоколонки. На разі вони скандують: \"Банду геть!\" та \"Януковича на нари!\", \"Ганьба\", \"Хама на мило\".

\"Ми не хочемо земельку продавати, бо вона буде нам служить. Якщо ж її продадуть, то вже завтра вона не наша буде. Сьогодні продав землю за безцінь - гроші в кармані, а завтра ці гроші будуть у кармані в бандита\", - один з мітингувальників, активісит наметового містечка під Печерським судом Олексій Караульний.

У \"Свободі\" визначили перших жертв наступної \"коліївщини\"

Під Верховну Раду прийшли представники ВО \"Свобода\". Вони протестують проти прийняття законопроекту про продаж землі, який мають розглянути сьогодні у Верховній Раді.

Активісти тримають партійні прапори та плакати \"Ринок землі = диктатура олігархів назавжди\", \"Українська землі українським селянам\" та \"Ринок землі = новітнє кріпацтво\".

Голова київської \"Свободи\" Андрій Іллєнко, виступаючи на мітингу, заявив: \"Їм не потрібно існування українського селянства як класу. Вони хочуть завести сюди дешеву робочу сили з Вєтнаму, Африки чи Китаю, яка буде працювати на величезні корпорації. А українським селянам скажуть: \"Ви не вписались у ринкову економіку, тож помирайте\".

За словами націоналіста, це спровокує повноцінне повстання. \"Цей закон призведе до внутрішньої соціальної війни. Апелювати до цієї влади бандитів та дегенератів сенсу ніякого. Їх треба залякувати, щоб вони знали, що ті, хто проголосує за це рішення, будуть першими жертвами наступної \"коліївщини\".

На переконання Іллєнка, планується геноцид українського селянства.

Слід зауважити, що на акцію свободівців прийшли близько 70 людей.

Паралельно з мітингом \"Свободи\" під ВР проходить акція проти торгівлі землею, організована Асоціацією фермерів України.

\"Свободівці\" пообіцяли нагодувати \"жирні морди\" депутатів землею

Наприкінці акції, яку партія \"Свобода\" проводила під Верховною Радою проти прийняття закону про продаж землі, мітингувальники висипали під паркан відро землі.

\"Вони так хочуть української землі, то хай нею наїдяться. Якщо вони приймуть цей ганебний законопроект, то ми примусимо їх жерти цю землю. Хай знають, що на них чекає\", - наголосив голова київського осередку \"Свободи\" Андрій Іллєнко.

\"Свободівці\" висунули вимогу провести всеукраїнський референдум з питання продажу землі.

Після цього почали скандувати: \"Депутати, морди жирні, у землі будете смирні\" та заспівали гімн України.

Станом на 17:15 мітингувальники почали розходитися.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене