Новостворена Комісія громадського контролю за видачею державних актів засідатиме до останнього

На виконання доручення Президента України з вересня 2011 року Держземагентство веде кампанію з ліквідації затримок видачі державних актів на право власності на земельну ділянку. На сьогодні усі обласні управління Держкомзему відзвітували про стовідсоткове погашення заборгованості, за виключенням Київської області (92 відсотки). В результаті кампанії видано понад 220 тисяч заборгованих актів, на які громадяни чекали роками і не могли отримати у період з 2003-го по 2010 роки.

Як повідомляє прес-служба Держземагентства, голова відомства Сергій Тимченко на брифінгу в Кабінеті Міністрів України висловив застереження, що хоча практично всі обласні управління й відзвітували про повну ліквідацію затримок, все ж чиновники могли не дійти до кожної людини, яка має проблеми з отриманням свого законного акта.

З метою абсолютної ліквідації випадків невиданих актів 22 листопада було підписано спільний наказ Держземагентства України і Громадської ради про створення Комісії громадського контролю за видачею державних актів.

Сергій Тимченко звертається до громадських організацій та засобів масової інформації з пропозицією взяти участь у роботі Комісії та допомогти виявити випадки затягування з видачею актів. Він переконаний, що лише з допомогою громадськості можна дійти до кожної людини і ліквідувати заборгованість фактично, а не на папері.

Комісія громадського контролю засідатиме щотижнево і так само щотижнево особисто Голова Держземагентства буде звітувати щодо вирішення кожного проблемного випадку. Засідання Комісії проводитимуться доти, поки не залишиться жодного заборгованого акта.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене