Нардеп пропонує забезпечити громадський контроль роботи Держземагентства

Купівля-продаж землі в Україні повинні бути прозорими і строго контролюватися суспільством.

Таку точку зору висловив народний депутат від фракції "Наша України - Народна самооборона", заступник голови партії «Українська платформа" Собор ", член Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Анатолій Матвієнко в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.

За словами народного депутата, із введенням ринку землі в Україні виникає серйозна небезпека її корупційного перерозподілу.

При цьому він зазначив, що перший урядовий варіант закону «Про ринок землі», який подав уряд, практично був "спрямований" на те, що землею зможуть заволодіти великі вертикальні українські холдинги. «Ми спробували обмежити таку можливість, включаючи, на першому етапі, обмеження за обсягом землі, який може продаватися / купуватися», - додав А. Матвієнко.

Він вважає, що ще одна новація, передбачувана законопроектом «Про ринок землі» - створення Державного земельного банку - продублює існування вже працюючого в країні Державного земельного агентства. Тому замість створення Державного земельного банку народний депутат запропонував забезпечити ефективний громадський контроль роботи Державного земельного агентства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене