Москаль просить Тимченка з’ясувати, чому держакти часів Тимошенко масово визнаються зіпсованими

Геннадій Москаль направив депутатське звернення голові Державного агентства земельних ресурсів України Сергію Тимченку з проханням розібратися з дивною ситуацією, що склалася з документами про право власності на землю в Чернівецькій області. Про це повідомляє персональний сайт Г.Москаля.

– До мене звернулися мешканці Чернівецької області щодо масової маніпуляції з видачею державних актів на право власності на землю, – йдеться в зверненні. – Маніпуляції здійснюються таким шляхом: державні акти періоду прем’єрства Ю.Тимошенко, які мали видаватися безкоштовно, сьогодні визнаються зіпсованими.

Це в переважної більшості акти права власності людей похилого віку, які в той період їх не отримали, а на сьогодні вже померли. За наявною інформацією, таких зіпсованих актів на землю тільки по Хотинському району є близько однієї тисячі. Схожа ситуація складається і в інших районах Чернівецької області.

- Враховуючи те, що на будь-яке депутатське звернення до регіональних відомств сьогодні приходять лише відписки (припускаю навіть, що на запити центральних органів також надається неправдива інформація, яка і вас вводить в оману), прошу не скеровувати розгляд даного питання до регіонального відділу, а створити незалежну комісію з числа працівників центрального апаратуру, перевірити викладені факти й дати відповідь, на якій підставі в масовому порядку акти права власності на землю визнаються зіпсованими, - йдеться в повідомленні.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене