Мороз підрахував, що коштів вітчизняних олігархів насправді вистачило б лише на 10% українських чорноземів

«Прийняття у першому читанні закону «Про ринок землі», коментування цієї події високопосадовцями, свідчить про послідовність політики влади в напрямку до національної катастрофи», – вважає Голова СПУ О.Мороз. Про це повідомили у прес-службі СПУ.

Зокрема, він зазначає, що основний аргумент, який використовується прибічниками ринку землі – залучення під заставу землі інвестицій і поява ефективного господаря. Ці аргументи формальні, фальшиві за суттю, вони використовуються лібералами уже впродовж 20 років.

«Насправді, якби кошти всіх українських олігархів були одномоментно (за їхньою абсолютною згодою) вкладені в землю, то їх вистачило б всього на 10 % загальної вартості чорноземів. Це реальне свідчення того, що при старті торгової операції із землею пропозиція багатократно перевищить попит і земля за безцінь перейде в руки одного – двох десятків олігархів, а вже на вторинному ринку вони виручать за неї реальну ціну», – пояснює лідер соціалістів.

Крім того, О.Мороз підкреслює, що «покупцями землі будуть іноземці, не зважаючи на будь-які перепони, придумані законодавцями, бо процес перетікання капіталу – об’єктивний». Він вважає, що головне, аби створилися для того передумови, а ринок землі і є такою передумовою.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене