Голова Держземагентства змінив керівництво найкорупційнішого району в Україні

Олександра Бібу звільнено із займаної посади виконуючого обов’язки керівника Управління Держкомзему у Києво-Святошинському районі Київської області. Про це повідомили у прес-службі Держземагентства.

«Києво-Святошинський район – найпроблемніший в Україні. Саме тут – найвищий рівень корупції і найбільша кількість звернень незадоволених громадян. Дует Литвин - Біба перетворили районне Управління в приватну контору з вирішення земельних питань. Тут не те що держакт неможливо отримати, простій людині навіть потрапити в приміщення не реально. Громадяни позбавлені можливості безперешкодного відвідування державного органу!», - обурюється Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

Зазначене Управління розміщується в приватному приміщенні закритого житлового масиву «Чайка», що на території Петропавлівсько-Борщагівської сільради, доступ до якого можливий лише за наявності перепусток. Прийом громадян та державна реєстрація також здійснюються в приватних приміщеннях, на які не оформлені договори оренди. В приміщеннях немає можливостей для зберігання архівів, для яких встановлено особливий порядок зберігання. Натомість офіси обладнані броньованими дверима та охороняються озброєними охоронцями приватної фірми.

Колишній керівник Управління В. Литвин відсторонений від посади 24 листопада минулого року, за даними прокуратури оголошений в розшук, його місце перебування не встановлено, а досудове слідство у кримінальній справі не закінчено.

Керівником Управління Держкомзему Києво-Святошинського району призначається Сафошин Олександр Іванович, який до цього працював у Республіканському комітеті земельних ресурсів АР Крим начальником відділу державної землевпорядної експертизи та контролю за дотриманням ліцензійних умов.

7 жовтня відбудеться переїзд Управління в нове приміщення Державного підприємства «Київський науково-дослідний інститут землевпорядкування» за адресою вул. Серпова, 3/14. За дотриманням порядку під час переїзду слідкуватиме спецпідрозділ «Беркут».

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене