Держземагентство: Вимога про надання заявником обмінних файлів при здійсненні державної реєстрації договорів оренди земельних ділянок – необґрунтована

До Держземагентства надходять численні звернення фізичних та юридичних осіб стосовно правомірності вимог територіальних органів Держкомзему, структурних підрозділів ДП “Центр Державного земельного кадастру” щодо надання заявником обмінних файлів при здійсненні державної реєстрації договорів оренди земельних ділянок. Необґрунтована та законодавчо не підтверджена вимога щодо надання цих документів затримує оформлення договорів оренди. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держземагентства.

Така практика набула широкого поширення. На перевірку з’ясувалось, що територіальні органи земельних ресурсів та структурні підрозділи державного підприємства “Центр Державного земельного кадастру” наполягають на наданні обмінних файлів формату ХМL для державної реєстрації договорів оренди землі із земель приватної власності у той час, коли реєстрація земельної ділянки вже відбулася раніше за посередністю обмінних файлів будь-яких інших форматів, що діяли на час її реєстрації, та інформація про неї вже є в автоматизованій системі ведення Державного земельного кадастру.

Детальніша інформація - у розділі “Кадастр та реєстрація” – “Інформація та роз’яснення” на офіційному сайті Держземагентства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене