Держземагентство вперше у своїй історії стало відкритим для суспільства

Голова Держземагентства України Сергій Тимченко, говорячи про широку громадську дискусію щодо ринку земель, відзначив те, що відомство вперше за роки існування стало відкритим для громадськості і засобів масової інформації. “Всі ключові законопроекти як з кадастру, так і щодо ринку земель готувалися з активною участю професійного співтовариства, громадськості та ЗМІ”, – наголосив Сергій Тимченко на прес-конференції присвяченій підсумкам роботи Держземагентства України у 2011 році. Про це повідомляє прес-служба Держземагентства.

“Я особисто і мої заступники регулярно ходимо на ефіри, ніколи не відмовляємося від інтерв’ю, часто ініціюємо прес-конференції”, – зауважив Сергій Тимченко.

При Держземагентстві України створено Громадську раду, яка нині активно працює. З ініціативи очільника відомства створена Комісія громадського контролю за видачею державних актів на право власності на земельні ділянки, яка має виявляти випадки затримки. Також для оперативного вирішення проблем із затягуванням видачі держактів громадяни можуть звертатися за телефоном гарячої лінії 0 800 502 52 80.

Всі ці фактори беззаперечно є показником відкритості для суспільства, зазначається у повідомленні прес-служби відомства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене