Держземагентство відзвітувало про завершення видачі держактів усім бажаючим

В Україні внаслідок реформування 6,9 млн громадян набули право на земельну частку. Із них 6,8 млн осіб отримали сертифікати. Державні акти на право власності на земельну ділянку оформлено 6,6 млн громадянам, що становить близько 97 відсотків від їх загальної кількості. Про це повідомляє прес-служба Держземагентства.

Найвищі показники на Сумщині – 100 відсотків, Вінниччині - 99,9 відсотка, у Дніпропетровській та Запорізькій областях - 99,5 відсотка, в АР Крим і на Кіровоградщині - 99,3 відсотка, в Одеській, Полтавській та Черкаській областях - 99,2 відсотка.

У деяких регіонах існують об’єктивні причини стримування видачі державних актів на право власності на земельну ділянку взамін сертифікатів на право на земельний пай. Серед них: натепер понад 80 тис. громадян нотаріально не оформили спадщину на сертифікат, документи 90 тис. осіб знаходяться на стадії переоформлення права спадщини; майже 50 тис. громадян не бажають замінювати сертифікати на державні акти; близько 30 тис. осіб змінили місце проживання і виїхали за кордон.

- Таким чином, враховуючи зазначене, в країні на сьогодні видача державних актів взамін сертифікатів громадянам, які виявили бажання їх замінити, фактично завершена, - зазначив з цього приводу Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

Загалом за поданими заявами громадян з початку року оформлено і видано 29,5 тис. державних актів на право власності на земельну ділянку взамін сертифікатів на право власності на земельну частку.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене