Держземагентство готується до використання коштів на безоплатне оформлення права власності на землю

Державне агентство земельних ресурсів України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання безоплатного оформлення громадянам України права власності на земельні ділянки”.

Як зазначається в повідомленні Держземагентства, Законом України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” за бюджетною програмою КПКВК 2803030 “Проведення земельної реформи” Державному агентству земельних ресурсів України передбачено кошти на безоплатне оформлення та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки. Для можливості використання цих коштів Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання безоплатного оформлення громадянам України права власності на земельні ділянки” (далі – проект постанови Кабінету Міністрів України).

Метою проекту постанови Кабінету Міністрів України є затвердження Порядку безоплатного оформлення громадянам України права власності на земельні ділянки у 2012 році. Прийняття запропонованого проекту постанови Кабінету Міністрів України підвищить ефективність державного регулювання у сфері земельних відносин, забезпечить безоплатне оформлення права власності на земельні ділянки, надані громадянам України в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів та ведення садівництва, удосконалить процедуру розгляду доопрацьованої документації із землеустрою та проведення перевірки обмінного файла і спростить процедуру присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Проект постанови Кабінету Міністрів України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу знаходиться на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України.

Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Державним агентством земельних ресурсів України протягом місяця з дня його оприлюднення.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене