Депутати хочуть ввести додатковий збір за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення), внесений народним депутатом від фракції Партії Регіонів Г.Калетніком. Текст законопроекту (реєстр. № 10051 від 15.02.2012 р.) опубліковано на офіційному сайті Верховної Ради.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту пропонується внести зміни до статті 10 Податкового кодексу України та доповнити Розділ ХІІ «Місцеві податки і збори» новою статтею 268-1. Запропоновані зміни вводять в систему місцевих податків і зборів України збір за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

До платників цього збору передбачено включити власників та орендарів земель сільськогосподарського призначення, право власності та користування яких зареєстровано в порядку, передбаченому чинним законодавством. Ставка збору за один гектар земель сільськогосподарського призначення складатиме один відсоток від їх нормативної грошової оцінки.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене