Чиновники продають набережну Дніпра за 11 тисяч доларів за сотку

Попри заборону на забудову набережних різних водойм, зокрема й Дніпра, чиновники на Київщині з ентузіазмом і за чималі гроші продають ділянки на самому березі.

Як з'ясували журналісти програми "Гроші", держслужбовці Вишгородської міськради готові виділити усім охочим шматочок набережної за 11 тисяч доларів за сотку, і навіть надають консультацію, як зробити так, щоб пляж став приватним.

Дорогоцінні ділянки, як правило, спочатку оформляють на підставних осіб, і вже потім виставляють на ринок.

Васюк Ольга, саме так звати жінку, яка торгувалася за землю з журналістами, виявилась головою виконкому вишгородської міської ради, тобто другою людиною у місті після мера.

Як пізніше з'ясувалось, землю, що пропонували продати підставним покупцям, суд за позовом природоохоронної прокуратури вже забороняв роздавати. Адже береги охороняються земельним кодексом. Але міська рада Вишгороду не здається і подала апеляцію.

Проте чиновник із міськради запевнила, що усі суди закінчаться так, як потрібно продавцям землі, а затягується процес лише тому, що не всім дали "на лапу".

Місцеві жителі шоковані, бо розуміють, що можуть втратити вихід до води. Але вартість набережної поряд з Києвом складає приблизно 5 мільйонів доларів, тому зупинити розпродаж, скоріш за все, буде важко.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене