Більшість скарг, що поступили на “гарячу лінію” Держземагентства, стосуються незадовільної роботи органів земельних ресурсів

На порядку денному чергового засідання Комісії із забезпечення громадського контролю за видачею державних актів першим стояло питання про надходження скарг та аналіз звернень, що поступили на “гарячу лінію” Держземагентства України.

За минулий місяць надійшло 263 звернень громадян. Найбільше співробітники call-центру занотували скарг щодо незадовільної роботи органів земельних ресурсів. Із 160 таких звернень 26 – з Харківської області, 23 – з Одещини. Це є своєрідним лакмусовим папірцем організації роботи територіальних підрозділів відомства. Після ретельного аналізу нарікань громадян комісія вирішила на наступне засідання запросити заступників начальників територіальних органів цих регіонів для більш детального вивчення стану справ щодо організації прийому громадян, проблемних питань, пов’язаних з видачею держактів, ліквідацією черг та підготовки рекомендацій керівництву для прийняття відповідних рішень.

У січні від керівників територіальних органів земельних ресурсів надійшло 250 відповідей на звернення громадян, які співробітники call-центру відомства спрямували безпосередньо на місця для належного реагування. Уже позитивно вирішено 186 проблемних питань, з якими громадяни звернулись до Держземагентства України. Робота по наданню допомоги людям та усуненню вказаних недоліків триває, повідомляє прес-служба Держземагентства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене