9 керівників територіальних органів земельних ресурсів притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Натепер за результатами перевірок у першому кварталі цього року за неналежне виконання службових обов’язків до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 керівників територіальних органів земельних ресурсів, що на третину більше ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба Держземагентства.

Так, за недоліки в роботі винесено догану начальнику Головного управління Держкомзему в Полтавській області Григорію Шарому, першому заступнику начальника Головного управління Держкомзему у Тернопільській області Михайлу Воляку. До першого заступника начальника Головного управління Держкомзему у Київській області Віталія Степанюка застосовано захід дисциплінарного впливу у вигляді затримки до одного року у призначенні на вищу посаду.

Крім того, оголошено догани в.о. начальника відділу Держкомзему у Згурівському районі Київської області Світлані Великодній, начальнику відділу Держкомзему у м. Васильків Київської області Євгенії Савченко, начальнику міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі Віктору Харченку, в.о. начальника відділу Держкомзему у Красногвардійському районі АР Крим Анатолію Федосієнку, начальнику відділу Держкомзему у Любашівському районі Одеської області Оксані Дехтяренко.

Також за незалежне виконання службових обов’язків до начальника управління Держкомзему у Ратнівському районі, що на Волині, застосовано захід дисциплінарного впливу у вигляді затримки до одного року у присвоєнні чергового рангу.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене