Нардеп не вірить, що діючий парламент проголосує за земельну реформу

Уряд не може спромогтися на пропозицію, яка була б адекватною для України у питанні земельної реформи. Все через те, що є декілька людей, які хочуть скупити більшість українських чорноземів. Бо саме зараз у них залишився останній шанс це зробити.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорив голова фракції «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.

«Закон про землю справді не готовий. Бо ті пропозиції, які пропонуються, є виключно олігархічними. Адже як я особисто, так і фракція, розуміємо, що без ринку землі, якісний розвиток агрокомплексу не відбудеться. Але той ринок, який пропонується, робиться заради інтересу декількох десятків осіб, а не фермерів, які працюють на цій землі, чи селян, які віддають їм її в оренду», – сказав Березюк.

Тому він вважає, що той документ, який пропонують як реформу землі є абсурдним, адже відстоює інтереси не народу, а певних осіб.

«Пропозиція є абсолютно олігархічним фейком, який виключно працює на них. Саме тому таке не можна ухвалювати, але й не можна заперечувати ринок. Адже уряд не може спромогтися на пропозицію, яка була б адекватною, тому що ті декілька людей, які хочуть скупити цю землю, на превеликий жаль, не дають їм це зробити. Хоча це, фактично, їхній останній шанс», – наголосив Березюк.

Мустафа Найєм сказав, що не вірить, що у нинішньому скликанні Рада вирішить питання землі.

«Навіть, якщо буде написаний ідеальний закон, то його або не подадуть в парламент, бо боятимуться популістів, або не проголосують. Тому я в цей склад парламенту не вірю щодо питання землі», – додав Найєм.Запам'ятати мене