Напад на Різаненка пов’язаний з його розслідуванням земельних оборудок у Броварах

Напад на броварського депутата пов’язаний з його розслідуваннями земельних оборудок у Броварах

Павло Різаненко, депутат Броварської міської ради, на якого було 2 лютого здійснено напад, пов’язує насильницькі дії зі своїми депутатськими розслідуваннями земельних зловживань у м. Бровари. Про це він заявив у своєму офіційному блозі, повідомила JeyNews помічник депутата Аліна Дяченко.

«Я впевнений, що за всім цим стоїть особа, яка, як я з’ясував за понад півроку своїх депутатських розслідувань земельних зловживань, має причетність до всіх схем, які я вивчав та намагався зупинити, і по суті є їх мозковим центром та організатором», - зазначив депутат.

При цьому депутат припускає, що приводом для організації нападу на нього могли стати події останньої позачергової сесії Броварської міської ради, під час якої було прийнято рішення стосовно 1,4 га біля ТРЦ „Термінал” – «дуже цінної ділянки землі для будь-якого забудовника».

«Мої викривальні виступи під час сесії, оприлюднення відеозапису цієї сесії, а також наміри скасовувати дане рішення у належному порядку, цілком могли спричинити організацію попереджувального нападу з метою налякати та зупинити мене», - стверджує Павло Різаненко.

Також депутат заявив, що має підстави не розраховувати на об’єктивне розслідування нападу представниками броварської міліції.

«Вони вже відкрили по факту мого побиття кримінальну справу – по статті „хуліганство”, хоча явно та очевидно, що напад був не випадковий, а замовний та організований з метою вплинути на мою депутатську та громадську діяльність», - підкреслив постраждалий.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене