На аукціоні в Черкасах пропонують ділянку за привабливою ціною

Мерія Черкас оголошує аукціон з права оренди земельної ділянки, площею понад 17 тис. кв. метрів. Ділянка розташована по вул. Сурікова, 13/1 в промисловій частині міста. Функціональне призначення земельної ділянки – землі промисловості (під розміщення будівель і споруд виробничо-промислового призначення). Аукціон відбудеться 17 жовтня, остаточна дата подачі заявок – 11 жовтня, повідомляє Прес-Центр.

Стартова ціна аукціону – понад 56 тис. грн. Один крок 10% від стартової ціни. У мерії сподіваються отримати значно більшу суму. Адже ділянка досить приваблива для підприємців: поряд дорога, яка веде у місто, траса на Смілу, відсутність житлової забудови, наявність автобусних пасажирських маршрутів.

Кошти, отримані від аукціону, надійдуть до бюджету розвитку міста. З цього фонду фінансуються роботи з утеплення шкіл, заміни старих вікон на склопакети, облаштування освітлення на вулицях міста, придбання медичного обладнання для міських лікарень і поліклінік.

Ознайомитись з технічним паспортом земельної ділянки та умовами участі в аукціоні можна в департаменті архітектури, будівництва та землеустрою Черкаського міськвиконкому за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, к. 320, контактний телефон: (0472) 45-90-02.Заяви приймаються за адресою: 18000 м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36.

Довідка: цього року мерія Черкас продала з аукціону право оренди на 4 земельні ділянки – переважно ділянки під розміщення торгівельних кіосків в комплексі із зупинками громадського транспорту. До міського бюджету надійшло 220 тис. грн.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене