Міністр фінансів заявив, що модель земельної реформи вже готова

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав кілька пріоритетних напрямків на 2018 року. Одним з них є земельна реформа, модель якої вже готова.

Про це міністр повідомив в ході 14-й щорічній інвестиційній конференції, організованій компанією Dragon Capital 1 березня в Києві, передає НВ Бізнес.

"У нас є модель [земельної реформи - НВ], питання тільки, коли її починати. Потрібно зрозуміти правильну тональність", - сказав Данилюк.

За його словами, цей процес повинен початися з правильної комунікаційної кампанії.

"Це дозволить подолати негативний опір в суспільстві, яке наростало роками. Потрібно коректно людям, які роками чули про негатив, пояснити всі плюси введення ринку землі", - пояснив міністр.

У свою чергу посол Європейського Союзу Хьюг Мінгареллі зазначив "колосальний потенціал" українських земель, назвавши їх кращими в Європі. Він також наголосив на важливості проведення земельної реформи та відкриття ринку землі.

До літа 2017 року земельна реформа в Україні була одним з ключових умов надання наступного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Однак, в липні Фонд виключив дану вимогу з меморандуму з Україною.

Втім, вже в кінці минулого року постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначив, що Україні необхідно оживити земельну реформу.Запам'ятати мене