Королевська буде боротися за українську землю

Законопроекти про ринок земель та про земельний банк є цинічним обманом українських фермерів і спрямовані на чергове збагачення олігархів. Про це заявила Наталія Королевська, народний депутат України (фракція «БЮТ-Батьківщина»), голова парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, виступаючи на XXII з'їзді Асоціації фермерів та приватних землевласників України, повідомляє персональний сайт політика.

«Який закон про ринок земель? Який закон про земельний банк? Яку локшину вішає влада селянам?! За допомогою таких інструментів влада відбере всю землю у селян, а фермерам виставить абсолютно не підйомні відсотки. Ми пам'ятаємо, як за допомогою приватизаційних сертифікатів у нас в країні з'явилися 22 мільярдера. А після продажу землі їх кількість досягне 50! Але при цьому в Україні не з'явиться жодного нового фермера, жодного нового села, де б люди жили в достатку та впевнено дивилися в завтрашній день», - зазначила Наталія Королевська.

Народний депутат підкреслила, що принциповим завданням на 2012 рік для кожного українця є розуміння того, що «або ми об'єднаємося та чітко заявимо свою позицію: не може бути ніякої розмови про продаж землі! Ми разом зможемо відстояти свою землю, задушивши в собі почуття страху. Або ж ми будемо продовжувати боятися і залишимося рабами, ставши співучасниками свавілля, що відбувається по всій країні. Я буду боротися за українську землю!», - заявила вона.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене