Група депутатів має намір скасувати рішення парламенту щодо продовження мораторію на продаж земель

У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель (№7350-П від 08.12.2017 р.).

Ініціатори законопроекту – народні депутати Мушак, Бригинець, Береза, Бриченко, Хлань, Тетерук, Войціцька, Соловей, Різаненко.

Депутати вважають, що ухвалення рішення про прийняття за основу та в цілому як закону Проекту Закону «Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель)» відбулося із грубими порушеннями вимог Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», а тому воно не може вважатися прийнятим відповідно до закону і підлягає скасуванню у передбачений Регламентом спосіб. Зокрема під час розгляду та прийняття законопроекту було порушено норми щодо строків подання альтернативних законопроектів. Зокрема, суб’єкти законодавчої ініціативи були позбавлені можливості внести у строки, передбачені Регламентом, альтернативні проекти з ключового для суспільства питання.Запам'ятати мене