Держземагентство прогнозує: законопроект про ринок земель розглянуть у Раді 7-10 лютого

Законопроект «Про ринок земель» очікується до розгляду Верховною Радою у другому читанні на пленарному засіданні 7-10 лютого ц.р. Про це сьогодні, 31 січня, на прес-конференції повідомив голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко, повідомляє ForUm.

«Розгляд цього законопроекту заплановано вже на цей пленарний тиждень у другому читанні. Сподіваюся, що він буде прийнятий», - сказав він.

Тимченко нагадав, що на останньому засіданні профільного комітету Верховної Ради було розглянуто 1038 поправок до законопроекту.

Голова відомства також зазначив, що, відповідно до законопроекту, вартість продажу сільськогосподарських земель повинна бути не нижче нормативної грошової оцінки, яка на сьогодні становить близько 20 тис. грн за гектар ріллі.

У той же час, на думку Тимченка, вартість продажу сільгоспземель повинна бути ринковою, тобто ґрунтуватися на співвідношенні попиту та пропозиції.

«Я вважаю, що якщо ми говоримо про ринок, то перш за все ми повинні припинити безкоштовно роздавати землю. І друге, ми повинні запустити ринок за формулою - попит визначає пропозицію», - пояснив він.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене