Держземагентство оголошує тендер щодо надання послуг з проведення інформаційної кампанії з питань запровадження ринку землі та кадастру

Державне агентство земельних ресурсів України оголошує тендер щодо надання послуг з проведення інформаційної кампанії з питань запровадження ринку землі та кадастру.

Уряд України отримав позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку (МБРР) для реалізації проекту “Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру”. Частина цієї позики буде спрямована для платежів фірми чи організації щодо виконання консультаційних послуг з проведення інформаційної кампанії з питань запровадження ринку землі та кадастру.

Передбачається, що консультант має провести інформаційну кампанію з питань запровадження ринку землі та кадастру. Зокрема планується створення та розміщення 14 власних телепрограм на центральному телеканалі, створення 12 інформаційних продуктів (коментарів, інформаційних повідомлень, інтерв'ю, аналітичних та роз’яснювальних матеріалів) та забезпечити підтримку Інтернет-сторінки Проекту.

Подробиці – у рубриці “Державні закупівлі” на офіційному сайті Держземагентства.

LAND-UKRAINE.com


Запам'ятати мене