Депутати закликають Гройсмана ліквідувати комерційно-монопольну схему у сфері оцінки майна

Народні депутати України Олег Ляшко та Віктор Галасюк направили Прем‘єр-Міністру України Володимиру Гройсману депутатське звернення щодо ситуації із веденням єдиної бази даних звітів про оцінку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віктор Галасюк.

У документі зазначається, що до народних депутатів України надійшла низка звернень щодо кричущої ситуації зі створення при потуранні Фонду держмайна України масштабної комерційно-монопольної схеми при веденні єдиної бази даних звітів про оцінку.

«Наведені у зверненнях факти вказують на порушення прав та законних інтересів широкого кола суб‘єктів господарювання, містять ознаки грубого порушення антимонопольного, антикорупційного та іншого чинного законодавства України, а також свідчать про нанесення суттєвої шкоди інтересам держави», - йдеться у документі.

З огляду на це, народні депутати звернулись до Прем‘єр-міністра щодо всебічного розгляду даних звернень, належного реагування уряду та взяття під особистий контроль Прем‘єр-міністра вирішення даної проблеми, а також повідомили, що дане питання взято на парламентський контроль.

За інформацією Віктора Галасюка, аналогічні депутатські звернення спрямовані керівництву АМКУ, НАБУ та ГПУ.Запам'ятати мене